کابینت طرح چوب

کابینت طرح چوب یکی از انواع طرحای کابینت است که پرفروش شده است. یکی از دلایل  آن این است که کابینت تمام چوب قیمت بسیار بالایی در حین جذابیت و زیبایی دارد. برای کاهش هزینه ها، این مدل جایگزین این نوع کابینت شده است. کابینت ها جزو وسایل ضروری هر خانه محسوب می شوند. بطور کلی دکور آشپزخانه نقش اساسی در دکوراسیون کل خانه دارد.

متریال اصلی کابینت ها ام دی اف می باشد، اما نوع ورق هایی که استفاده می شود متفاوت است. تنوع ورق های موجود باعث شده است تنوع کابینت ام دی اف بالا برود. کابینت های طرح چوب بیشتر در آشپزخانه هایی که سبک کلاسیک دارند استفاده می شوند.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

کابینت طرح چوب چیست؟کابینت طرح چوب چیست؟

ورق ام دی اف متریال اصلی بیشتر کابینت ها است. کابینت ها در نوع روکش با هم متفاوت هستند. ورق ان از ام دی اف می باشد. ورق خام ام دی اف در طی فرایندی تبدیل به این مدل می شود. مغز اصلی این نوع کابینت از جنس ام دی اف می باشد و روکش آن، یک میلی متر روکش طرح چوب است بهترین مدل کابینت ام دی اف .

این نوع کابینت توسط دستگاه سی ان سی ابزار خورده می شود. بعد از اتمام تمام این مراحل نوبت به رنگ کاری کابینت می رسد. از نظر ظاهری همانند یک کابینت تمام چوب است. و حس گرمی و طبیعت را به خانه شما منتقل می کند. این نوع کابینت به کابینت روکش چوب نیز شناخته می شود.

رنگ کابینت طرح چوب

کابینت چوب یکی از پرطرفدارترین کابینت ها است. اما قیمت و هزینه بالایی نسبت به بقیه کابینت ها دارد. روکش چوب مقاومت و کیفیت بالایی را دارا است و از نظر رنگ بندی متنوع و دارای انواع رنگ در طرح های مختلف است. رنگ سفید جذابیت و زیبایی دو چندانی به آشپزخانه شما می دهد.

این رنگ برای آشپزخانه هایی که در ابعاد کوچکتری هستند، بسیار مناسب و کاربردی است.این نوع کابینت قهوه ای نیز حس گرم و طبیعت را به آشپزخانه شما انتقال می دهد.

  •  سفید
  •  قهوه ای

مزایای کابینت طرح چوبمزایای کابینت طرح چوب

این مدل کابینت، جذابیت و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می دهد. مزیت کابینت های طرح چوب باعث شده است تا این نوع کابینت، جزو  پرفروش می باشد.

  • قیمت مناسب و اقتصادی نسبت به کابینت تمام چوب
  • طرح و شکل ظاهری آن
  • دوام و مقاومت بالایی دارد.
  • امکان رنگ و ترمیم مجدد وجود دارد.
  • می توان به راحتی روی درب های آن حکاکی کرد.
  • (بهترین رنگ برای کابینت)

راهنمایی خرید کابینت طرح چوب

شرکت کابینت سازان امیرمهدی با بیش از نیم قرن تجربه کاری در تولید و عرضه کابینت توانسته است رضایت مشتری را از نظر کیفیت  محصول مرغوب جذب کند. هنگام خرید کابینت شما باید به نکات زیادی توجه داشته باشید و فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید.

جنس کابینت ام دی اف و درب های آن را در نظر بگیرید. نوع دستگاه سی ان سی و کیفیت و ظرافت درب بسیار مهم است.نوع و جنس یراق آلات مصرفی نیز در خرید کابینت دلخواه بسیار مهم است.

برای اطلاع از قیمت های انواع کابینت می توانید با کارشناسان فروش شرکت کابینت سازان امیرمهدی تماس حاصل فرمایید.