کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک محبوبیت زیادی دارد. یکی از دلایلی که باعث پرفروش شدن این نوع کابینت شده است، جادار بودن آن است. کابینت های سبک کلاسیک عمق زیادی دارند و جادار هستند. تمام خانم های خانه دار نیاز به کابینتی دارند که جای زیادی برای وسایل آشپزخانه و ظروف داشته باشد. سبک کلاسیک جلوه زیادی به آشپزخانه شما می دهد و درحین حال زیبا است انواع کابینت آشپزخانه.

کابینت های کلاسیک برای دکور دارای درب شیشه ای هستند که جلوه خاصی به آشپزخانه می دهد. در وسط آشپزخانه هایی که سبک کابینت کلاسیک دارند، جزیره قرار می گیرد که جلوه لوکس تری به آشپزخانه می دهد. کابینت کلاسیک یک جنبش هنری مربوط به اروپاست که منشاء آن به یونان و روم می رسد.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست؟کابینت آشپزخانه کلاسیک چیست؟

کابینت آشپزخانه کلاسیک به کابینتی گفته می شود که جنس آن از چوب است و درب های کابینت کلاسیک دارای حکاکی و نقش و نگار است. نمای این نوع کابینت سلطنتی است و دستگیره های ان از جنس برنز و مسی می باشد. این نوع کابینت کل دکوراسیون خانه را تحت تاثیر قرار می دهد. کابینت آشپزخانه کابینت فضایی گرم و طبیعی به کل خانه می دهد.

اجرا این نوع کابینت با عث بهینه سازی و استفاده درست از کل آشپزخانه می شود. مشخصات این نوع کابینت لوکس بودن و منبت کاری آن است. در گذشته بیشتر رنگ های کابینت کلاسیک به رنگ قهوه ای بود. اما امروزه تنوع رنگ آن بیشتر شده است و در رنگ های مختلفی اجرا و ساخته می شود. امروزه رنگ کابینت سفید پرفروش تر از رنگ های دیگر بوده است. رنگ سفیدی رنگی خنثی است و با تمام وسایل آشپزخانه ست می شود.

مزایای کابینت آشپزخانه کلاسیک

یکی از دلایلی که باعث پرفروش شدن این نوع کابینت شده است، مزایای فراوان کابینت کلاسیک است. در ادامه مطلب مزایای این نوع کابینت را بطور دقیق آورده ایم تا انتخاب راحت تری داشته باشید.

  • استفاده بهینه از فضا
  • متنوع و دارای رنگ بندی زیاد
  • با هر دکوری سازگار و هماهنگ است.
  • برای دسترسی راحت تر مناسب با فیزیک افراد ساخته می شود.

معایب کابینت کلاسیکمعایب کابینت کلاسیک

هر کابینتی علاوه بر مزایایی که دارد، معایبی نیز دارا می باشد. شرکت کابینت سازان امیرمهدی با شفاف سازی و گفتن مزایا و معایب کابینت ها باعث شده است، شما انتخاب راحت تری داشته باشید.

در برابر حرارت و گرما حساس می باشد.

  • قیمت بالایی دارد
  • ساخت و اجرا کابینت کلاسیک زمانبر است.
  • هنگام آسیب دیدن هزینه زیادی برای بازسازی دارد.

تفاوت کابینت کلاسیک و مدرن

کابینت مدرن دارای سطح براق با لبه های صاف است. برای مثال هایگلاس، پی وی سی و… اما کابینت کلاسیک یک نوع کابینت تمام چوب است. تمیز کردن و نگهداری کابینت آشپزخانه کلاسیک بدلیل حکاکی و منبت کاری که دارد، سخت و دشوار است اما کابینت مدرن براحتی تمیز می شود. کابینت مدرن مقاومت بالایی در برابر حرارت و رطوبت دارد و پوسته پوسته نمی شود. در حالی که کابینت کلاسیک در برابر حرارت و رطوبت مقاوم نیست. به این نتیجه می رسیم که کابینت های مدرن مقاوم تر از کابینت های کلاسیک هستند ویژگی های کابینت مدرن.

گروه صنعتی کابینت سازان امیرمهدی با بیش از نیم قرن تجربه کاری در حوزه تولید متنوع ترین کابینت ها در طرح و سبک های مختلف توانسته است گام مؤثری در این صنعت بردارد. با استفاده از جدیدترین ابزار و ماشین آلات و تیم طراحی آشنا به فناوری های مختلف این صنعت در دنیا فعالیت خود را ادامه می دهد.