کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن یکی از رایج ترین سبک های کابینت است. سبک کابینت مدرن برای آشپزخانه های مدرن و مینیمال مناسب است. برای مثال انواع کابینت ها هایگلاس و ام دی اف که ساده در دسته کابینت مدرن قرار می گیرند. کابینت مدرن را می توان گفت سبکی در تقابل با کابینت کلاسیک است. در سبک کابینت مدرن جزئیات بطور قابل توجهی رعایت شده است.

سبک کابینت اشپزخانه مدرن جزو دسته از سبک های مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. سبک مدرن دارای رنگ بندی و متریال های مختلفی است. کابینت سبک مدرن، یک کلمه فرانسوی به معنای، قفسه بندی می باشد. اصلی ترین ویژگی کابینت های سبک مدرن که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است، تنوع بالا در سبک و رنگ این نوع کابینت است.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

انواع کابینت آشپزخانه مدرنانواع کابینت آشپزخانه مدرن

همانطور که گفتیم کابینت آشپزخانه مدرن بدلیل تنوع رنگ و طرحی که دارد، پرفروش شده است. در ادامه با انواع کابینت مدرن آشنا شوید.

  • کابینت های گلاس
  • کابینت فوق برجسته(فرامید)
  • کابینت ملامینه

کابینت مدرن های گلاس

یکی از انواع کابینت آشپزخانه مدرن که طرفداران زیادی دارد، کابینت مدرن هایگلاس دارد. این نوع کابینت براقیت و سطح  شفافی مانند شیشه دارد. روکش

کابینت های مدرن می تواند از جنس  اکریلیک، روکش پلاستیکی پلی گلاس، روکش هایگلاس باشد. کابینت های هایگلاس در انواع مختلف به بازار عرضه می شوند و دو نوع جنس ایرانی و ترک را دارا می باشد.

این نوع کابینت به راحتی با کابینت های دیگر ترکیب می شود و جلوه خاصی به آشپزخانه می دهد. کابینت هایگلاس در برابر رطوبت و خط و خش بسیار آسیب پذیر است. کابینت هایگلاس متریال اصلی آن از ام دی اف و جنس روکش آن از جنس هایگلاس می باشد.

بیشتر بخوانیم : فروش یراق آلات کابینت ام دی اف

کابینت مدرن فرامیدکابینت مدرن فرامید

کابینت آشپزخانه مدرن فرامید یکی از انواع کابینت است که سطحی برجسته دارد.ظاهر کابینت های فرامید شبیه  کابینت های چوبی ایتالیایی است. برای جلوه بیشتر و زیباتر شدن، ترکیب کابینت هایگلاس با فرامید بسیار شیک و مدرن می شود. شاید برایتان جالب باشد که فرامید نام یک برند ایرانی است و از ترکیب فرید و امید نام گذاری شده است.

یکی از مزایای کابینت فرامید می توان به تنوع آن اشاره کرد. این سبک مقرون به صرفه و اقتصادی تر از سبک های مشابه ایتالیایی است.

کابینت مدرن ملامینه

ملامینه یکی از انواع کابینت آشپزخانه مدرن است، که ورقی با مغز نئوپان که با روکشی از جنس ملامینه پوشانده شده است. کابینت ملامینه یکی از معایبی که دارد این است که در برابر رطوبت و آب مقاومت کمی دارد. ورق های ام دی اف شبیه ورق های ملامینه هستند اما با مغزی متفاوت. این نوع کابینت دارای برجستگی های قابل لمس است که در دو رنگ متفاوت به راحتی می توان آن ها را ترکیب نمود. این سبک از کابینت آشپزخانه در آن از تاج و تخت استفاده نمی شود.(ویژگی های کابینت مدرن)

مزایای کابینت آشپزخانه مدرن

این نوع کابینت مزایای بسیار زیادی دارد و می توان هر طرح و دموری که مدنظر شما است را با این نوع کابینت اجرا کرد.

  • قیمت پایین تری نسبت به کابینت کلاسیک دارد.
  • دارای طرح های مختلف و متنوع است.
  • بسیار با دوام و مقاوم است.

یکی از ارکان های اصلی شرکت کابینت سازان با نیم قرن تجربه کاری  توانسته است با اجرای انواع طرح های کابینت و در نظر گرفتن رضایت مشتری، گام مؤثری در این صنعت بردارد.