خرید کابینت پی وی سی

برای اقدام به خرید کابینت پی وی سی ابتدا باید اطلاعات کافی و لازم را کسب کنید. کابینت های پی وی سی امروزه بصورت محدود تولید می شود. اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه با تنوع زیادی به بازار عرضه می شوند. پی وی سی نوعی پلاستیک محسوب می شود که، با ورق هایی با ضخامت بالا برای بدنه های کابینت و کمدها بکار می رود. عموما پی وی سی ها به رنگ سفید هستند کابینت آماده ارزان.

امروزه پی وی سیبرای بدنه ظرفشویی کاربرد دارد. چون پی وی ضد آب است بسیار مناسب برای ظرفشویی می باشد. پی وی سی مقاومت زیادی در برابر آب دارد و مانند ام دی اف اگر در معرض رطوبت و آب قرار بگیرد پوسته پوسته نمی شود. یکی از ویژگی های پی وی سی ، وزن سبک آن است و براحتی نصب می شود. جنس اصلی کابینت های شما می تواند از جنس ام دی اف، هایگلاس، کابینت چوبی و… باشد. بهتر است، بدنه اطراف و زیر سینک از جنس پی وی سی (PVC)باشد.

کابینت پی وی سی (PVC)

خرید کابینت پی وی سی  طرفداران زیادی دارد. کابینت پی وی سی (PVC) بدلیل سبک بودن و مقاومت در برابر رطوبت و آب طرفدارهای خود را دارد. اما معایبی نیز مانند اینکه از جنس پلاستیک است. مصنوعی بودن و غیر قابل بازیافت بودن آن به طبیعت آسیب می رساند و تجزیه ناپذیر است. ولی اگر کابینت های خود را از نوع پی وی سی بسازید، هزینه های نگهداری آن بسیار کمتر از کابینت ام دی اف است.

ورق ضد آب پی وی سی(PVC)

خرید کابینت پی وی سی مزایای زیادی دارد. برای مثال هرجایی که در معرض رطوبت و آب باشد، می توان از پی وی سی استفاده کرد. مانند قفسه های استخرها، باشگاه، روکش های کابینتی، کمد های حمام، قفسه های آزمایشگاه و… پی وی سی نسبت به کابینت های ام دی اف گران بوده و طرح های آن محدود است، از این برای کابینت های آشپزخانه استفاده نمی شود.

خرید کابینت پی وی سی دارای طرح و رنگ های متنوع است و بنا به سلیقه و شرایطی که دارید، می توانید کابینت پی وی سی را در آشپزخانه خود اجرا کنید.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

مزایای کابینت پی وی سی(PVC)

مزایای کابینت پی وی سی(PVC)

مزایای کابینت پی وی سی(PVC)

خرید کابینت پی وی سی مانند هر کابینت دیگری دارای مزایا و معایبی است. در ادامه مزایای کابینت پی وی سی را برای شما آورده ایم تا با اطمینان خاطر این کابینت را انتخاب کنید.

  • ضدآب بودن
  • مقاومت زیاد در برابر رطوبت
  • سبک بودن
  • مقاومت در برابر حشرات موذی

معایب کابینت پی وی سی

شرکت کابینت سازان امیرمهدی همیش رضایت و اعتماد مشتری را  برای خود الویت قرار داده است. برای خرید کابینت پی وی سی که علاوه بر مزایای زیادی که دارد، دارای معایبی نیز است. برای مثال کابینت پی وی سی نسبت به کابینت های دیگر قیمت بالاتری دارد. البته نمی شود این قیمت را قبل از طراحی تعیین کرد. اصلی ترین ویژگی کابینت پی وی سی ضدآب بودن آن است، که باعث افزایش قیمت آن شده است.

  • تنوع رنگ و طرح محدود
  • قیمت گران نسبت به کابینت های دیگر
  • تجزیه ناپذیر است و به محیط زیست آسیب می رساند.

مقایسه ام دی اف و پی وی سی

مقایسه ام دی اف و پی وی سی

مقایسه ام دی اف و پی وی سی

برای خرید کابینت پی وی سی، شما باید تمام ویژگی های این نوع کابینت را بدانید. برای مثال کابینت چی وی سی در مقایسه با کابینت ام دی اف  بسیار مقاوم تر در برابر حرارت، آب، رطوبت، ضربه، خش و مواد اسیدی و … دارد. ولی نسبت به طرح کابینت، ام دی اف طرحای بیشتری نسبت به کابینت پی وی سی دارد. نگهداری و نظافت کابینت پی وی سی راحت تر از کابینت ام دی اف است مقایسه کابینت سفارشی و آماده.

شرکت کابینت سازان امیرمهدی با بیش از نیم قرن تجربه کاری در حوزه تولید و عرضه انواع کابینت، توانسته است گام مؤثری در صنعت کابینت گام بردارد.