تمیز کردن کابینت ممبران

کابینت ممبران یکی از انواع کابینت پرطرفداری است که یکی از مهم ترین راهکارهای مهم برای نگهداری کابینت ممبران، تمیز کردن کابینت ممبران است.هر نوع از کابینت با توجه به جنسی که دارد، نوع نگهداری و نظافت از آن با دیگری تفاوت دارد. کابینت ممبران دو سبک مدرن و کلاسیک را دارا می باشد که جزو مجلل ترین کابینت ها به حساب می آید.

آشپزخانه به عنوان قلب یک خانه محسوب می شود. بخش زیادی از متراژ خانه اختصاص به آشپزخانه دارد که تاثیر زیادی در دکوراسیون کل خانه دارد. ممبران نوعی روکش است که روی سطح کابینت ام دی اف کشیده می شود. این روکش از جنس وینیل است. اگر بخواهیم کابینت ممبران را توصیف کنیم دارای منبت کاری، ستون، تاج، هالوژن و…است.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

نکات تمیز کردن کابینت ممبراننکات تمیز کردن کابینت ممبران

نسبت به کابینت های دیگر تمیز کردن کابینت ممبران سخت و دشوار است. بدلیل منبت کاری که در این نوع کابینت وجود دارد، نظافت آن کمی دشوار است. برای مثال نسبت به کابینت ام دی اف و هایگلاس که سطحی صیقلی دارند، تمیز کرن کابینت ممبران دشوار و نیاز به زمان و وقت بیشتری دارد. شما می توانید با استفاده از یک دستمالی که رطوبت آن کم است اقدام به تمیز کردن کابینت ممبران کنید. و بعد از آن با استفاده از دستما خشک و بدون پرز اقدام به پاک کردن آن بکنید.

یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که کابینت ممبران نباید بطور مستقیم آب گرم و حرارات به آن برخورد کند. زیرا باعث بلند شدن صفحه کابینت می شود. تمیز کردن کابینت بدلیل منبت کاری هایی که دارد، لکه های چربی و آب داخل آن قرار می گیرند و پاک کردن آنها سخت می شود. پیشنهاد ما به شما این است که بطور روزانه اقدام به تمیز کردن کنید تا لکه ها سخت نشوند تمیز کردن کابینت ام دی اف .

نظافت کابینت ممبران

تمیز کردن کابینت ممبران کاری سخت است چون جزو کابینت های مجلل به حساب می آید. اگر آشپزخانه شما دارای مطبخ یا بالکن است، بهتر است پخت و پز را در این مکان ها انجام دهید. تا آسیب کمتری به کابینت ها از نظر نظافت و نگهداری وارد شود. مهم ترین عاملی که با عث لک در سطح کابینت می شود، لک حاصل از آب و بخار چربی است. اگر لکه های چربی سخت شده اند می توانید از محلول شیشه پاک کن رقیق شده، یا مایع ظرفشویی برای تمیز کردن استفاده کنید.

بهترین روش تمیز کردن کابینت ممبرانبهترین روش تمیز کردن کابینت ممبران

برای از بین بردن لکه های چربی که برای مدت طولانی روی سطح کابینت باقی مانده اند و نمی توان با دستمال مرطوب آن ها را پاک کرد. می توانید برای تمیز کردن از مقداری سرکه استفاده کنید، تا چربی ها بطور کامل پاک شوند.استفاده از ترکیب جوش شیرین و سرکه نیز می تواند به خوبی چربی ها را از بین ببرد بهترین روش نظافت کابینت.

امروزه با تلاش مهندسان و تلاش کارشناسان گروه کابینت و دکوراسیون امیرمهدی توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بپردازیم.

از دیدگاه مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواذ اولیه مرغوب بسیار اهمیت دارد. گروه صنعتی کابینت سازان امیرمهدی همیشه سعی کرده بهترین خدمات را به مشتریان ارئه بدهد.