تمیز کردن کابینت ام دی اف

قبل از نصب و اجرا کابینت ام دی اف باید به نحوه نگهداری و تمیز کردن کابینت ام دی اف توجه کنیم. کابینت ها مانند هر وسیله دیگری در خانه نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. یکی از اصلی ترین کارهایی که در نگهداری کابینت ام دی اف باید انجام دهید، تمیز کردن کابینت ام دی اف است. آشپزخانه مهم ترین قسمت یک خانه محسوب می شود .تمیز کردن کابینت بسیار مهم و ضروری است نصب کابینت آشپزخانه.

امروزه نصب و ساخت هزینه زیادی برای شما دارد. اگر بخواهید کابینت خود را نوسازی و عوض کنید، کاری زمانبر و دشوار است.اگر شما بطور روزانه اقدام به تمیز کردن کابینت ام دی اف خود بکنید. لکه های چربی و آب به مدت طولانی باقی نمی مانند و براحتی تمیز می شوند.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

نگهداری کابینت ام دی افنگهداری کابینت ام دی اف

یکی از کارهای مهم در نگهداری کابینت، تمیز کردن است. شما می توانید روزانه برای لکه گیری و نظافت کابینت های خود اقدام کنید.شما می توانید با رعایت کردن نکات مهم و کوچک کابینت های خود را در دراز مدت، تمیز و درخشان، همانند روز اول نگهداری کنید. هنگام جابجا کرد ظروف باید حواستان به ایجاد لکه به روی درب و سطح کابینت باشد.

برای تمیز کردن سعی کنید کمترین استفاده را از مواد شوینده قوی، داشته باشید. هنگام شستشو حوستان به قطرات آبی که به روی سطح کابینت می ریزد باشد. قطرات آب و رطوبت، دشمن اصلی کابینت ام دی اف محسوب می شوند. نوع نگهداری و نظافت هر کابینت با کابینت دیگر متفاوت است بهترین روش نظافت کابینت.

ساده ترین روش تمیز کردن کابینت ام دی اف

برای تمیز کردن ابتدا باید با یک دستمال خشک گرد و غبار کابینت را با دستمال پاک کنید. برای تمیز کردن سطح کابینت می توانید از یک دستمال مرطوب  استفاده کنید. رطوبت دستمال نباید بگونه ای باشد که آب  از آن چکه کند. اگر لکه های باقی مانده از چربی و آب بگونه است که به راحتی پاک نمی شود، می توانید از مواد شوینده رقیق مانند مایع ظرفشویی استفاده کنید.

استفاده از موادشوینده ای که بسیار قوی است یه سطح و ام دی اف کابینت آسیب می زند. برای براق شدن می توانید اسفنجی را آغشته به مایع ظرفشویی کنید و شروع به تمیز کردن کابینت با اسفنج بکنید. بعد از آن با یک حوله نرم و بدون پرز آب و لکه اضافی را بگیرید تا شفافیت کابینت بیشتر شود.

تمیز کردن کابینت ام دی اف سفیدتمیز کردن کابینت ام دی اف سفید

همانطور که گفتیم هر نوع از کابینت با توجه به رنگ و جنس آن، نگهداری و تمیز کردن متفاوتی دارد. برای مثال به دلیل رنگ روشن آن لکه های حاصل از چربی و آب را بخوبی نشان می دهد. با سه مرحله می توانید کابینت خود را مانند روز اول تمیز و درخشان کنید.

مرحله اول درست کردن محلول چند منظوره و سرکه سفید با آب است، و زدن این محلول به سطح کابینت و کشیدن با یک اسفنج بصورت دورانی است.

مرحله دوم پاک کردن با دستمال نم دار است. مرحله آخر بعد از دستمال نم دار، پاک کردن با یک دستمال خشک است. شما با این مراحل می توانید کابینت خود را درخشان کنید.

شرکت کابینت سازان امیرمهدی با بیش از نیم قرن تجربه کاری در حوزه ساخت و عرضه کابینت توانسته است گام مؤثری در صنعت کابینت بردارد.