بهترین روش نظافت کابینت

اگر شما اقدام به خرید و اجرای کابینت برای آشپزخانه خود بکنید، یکی از راهنمایی های نگهداری، بهترین روش نظافت کابینت است. بهترین روش نظافت کابینت باعث می شود که کابینت شما در مدت طولانی استحکام و زیبایی خود را حفظ کند. امروزه بدلیل قیمت بالای کابینت های سفارشی ما باید راهنمایی های دقیق برای نگهداری صحیح کابینت ها را بطور دقیق و صحیح اجرا کنیم، تا کمترین آسیب به کابینت های ما وارد شود از بین بردن خط و خش کابینت.

آشپزخانه قلب یک خانه محسوب می شود و رفت و آماد در آن زیاد است. نظافت آشپزخانه، بخصوص کابینت ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. اکثر خانم ها هنگام تمیز کردن آشپزخانه، نظافت کابینت را جزو کاراهای آخر و کم اهمیت قرار می دهند.

فروشگاه کابینت امیر مهدی یکی از بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش کابینت آماده و پیش ساخته است.

روش نظافت انواع کابینت

در بهترین روش نظافت انواع مختلفی روش برای هر نوع کابینت وجود دارد که باعث می شود. کابینت برای مدت طولانی درخشش و زیبایی خود را حفظ کند، پس در نگهداری کابینت مهم ترین کار، نظافت کابینت است تا کمترین آسیب به آن وارد شود. کابینت ها هر روزه بدلیل پخت وپز غذا در معرض آلودگی، چربی و گردوغبار هستند. در ادامه مطلب نحوه نظافت انواع کابینت را برای شما آورده ایم. مانند کابینت ام دی اف، ممبران، چوبی، هایگلاس و…

نحوه نظافت کابینت هایگلاسنحوه نظافت کابینت های گلاس

امروزه کابینت هایگلاس جزو کابینت هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این نوع کابینت سطح شفاف و درخشانی دارند. اکثر افراد بدلیل براقیت و درخشش این نوع کابینت جذب آن می شوند. کابینت هایگلاس بخاطر سطح شفافی که دارد می تواند تمامی لک های چربی  وآب را نمایش دهد.

کابینت هایگلاس همان کابینت ام دی اف است اما دارای روکش ضدآب پلکسی همچون آئینه دارد. یکی از مزیت های نظافت این نوع کابینت این است که، بدلیل سطح صاف و براق نسبت به کابینت های دیگر لکه ها را بخوبی نمایش می دهد و تمیز کردن آنها راحت است. بهترین روش نظافت کابینت هایگلاس را در ادامه برای شما آورده ایم.

  1. در روش اول برای نظافت کابینت هایگلاس آن را با یک دستمال نم دار و بدون پرز تمیز کنید.
  2. برای تمیز کردن کابینت هایگلاس می توانید ازمایع ظرفشویی برای تمیز کردن استفاده کنید.
  3. موادشوینده اسیدی قوی برای نظافت کابینت مناسب نیست، می توانید از موادطبیعی مانند سرکه برای پاک کردن لکه ها استفاده کنید.
  4. (انتخاب بهترین رنگ کابینت)

نحوه نظافت کابینت ام دی افنحوه نظافت کابینت ام دی اف

نظافت کابینت ام دی اف نسبت به کابینت های دیگر راحت تر است. بهترین روش نظافت کابینت این است که با یک دستمال نم دار و مرطوب اقدام به تمیز کردن درب های آن کنیم. استفاده از دستمال های خشک و دارای سطح زبر می توانند به کابینت های شما آسیب بزنند. شما می توانید در صورت وجود لکه های سخت از موادشوینده مخصوص کابینت استفاده کنید.

یکی از نکاتی که در تمیز کردن کابینت ام دی اف اهمیت زیادی دارد، استفاده نکردن از آب زیاد است. هنگام درست کردن غذا اگر لکه ای روی کابینت ریخت، به سرعت آن را پاک کنید. در صورت ماندن لکه به مدت طولانی، نظافت کابینت سخت می شود.

درحال حاضر با تلاش و پویایی مهندسین تکنسین های طراحی و اجرایی در گروه کابینت امیرمهدی توانسته ایم کیفیت تمامی بخش های طراحی و اجرایی، به موفقیت های روز افزونی دست پیدا کنیم.

شما با یاد گرفتن بهترین روش کابینت، می توانید کابینت های خود را در مدت طولانی، مانند روز اول با درخشش و زیبا نگه دارید.