برق انداختن کابینت هایگلاس

یک از راه های مهم برای نگهداری کابینت هایگلاس، تمیز کردن و برق انداختن کابینت هایگلاس است. کابینت های هایگلاس امروزه جزو پرفروش ترین و پرطرفدارترین کابینت های موجود در بازار می باشند. این نوع کابینت ها شفافیت و سطح براقی دارند. بگونه ای که هر روزه باید برای تمیز کردن آنها اقدام کنیم چون جای انگشت و لکه روی آن باقی می ماند تمیز کردن کابینت هایگلاس.

برای تمیز کردن لکه هایی مانند لکه های دست نیاز به یک دستمال نانو و جادویی داریم. اما برای تمیز کردن لکه های سخت تر مانند لکه های چربی و روغن، باید راه های دیگر را امتحان کنیم. تمیز کردن آشپزخانه باید بصورت روزانه و مستمر انجام شود. چون هر قدر که ما اقدام به تمیز کردن کنیم، باز پخت و پز و شستشو در آن انجام می شود.

پس یکی از مهم ترین مکان هایی است که باید از نظر نظافت، باید  اهمیت داده شود. برق انداختن کابینت هایگلاس فوت و فن هایی دارد که در ادامه برای شما آورده ایم.

چگونه کابینت های هایگلاس را تمیز کنیم؟

برق انداختن کابینت های هایگلاس و تمیز کردن آنها نسبت به کابینت های دیگر آسان تر و  راحت تر می باشد. برای پاک کردن لکه های چربی کابینت های هایگلاس، باید از شوینده های ملایم استفاده کنیم. یکی از نکاتی که برای تمیز کردن سطح کابینت هایگلاس باید اقدام کنید، این است که از وسایل زبر و خشن مانند اسکاج یا بررس برای تمیز کردن آنها استفاده نکنید.

بیشتر کسانی که کابینت هایگلاس دارند به انها توصیه می شود از دستمال میکرو فیبر استفاده کنند. این دستمال علاوه بر اینکه سطح کابینت را مانند روز اول برق می اندازد، ضد خراش است و دیگر لازم نیست نگران ایجاد خراش هنگام تمیز کردن آنها باشید. یکی از راهکار های خانگی ایجاد ترکیب مایع ظرفشویی و آب گرم است. یک دستمال نرم مانند میکرو فیبر یا یک اسفنج را به داخل سطح فرو برده و آب آن را بطور کامل بچکانید و روی سطح کابینت بکشید. در مرحله آخر، با یک دستمال خشک لکه های آب را به سرعت پاک کنید.

بهترین روش برق انداختن کابینت هایگلاس

بیشترین محبوبیتی که کابینت های هایگلاس دارد، سطح براق و درخشان آنهاست. پس برق انداختن کابینت هایگلاس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای اینکه کابینت های هایگلاس مانند روز اول براق و درخشان باشند، می توانید از ترکیب سرکه  و آب برای تمیز کردن آب استفاده کنید. این ترکیب را داخل آب پاش ریخته و روی سطح کابینت اسپری کنید، سپس با استفاده از یک دستمال بصورت دورانی تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: کابینت هایگلاس بخریم یا ام دی اف

نکاتی درباره تمیز کردن کابینت هایگلاس

نکاتی درباره تمیز کردن کابینت هایگلاس

نکاتی درباره تمیز کردن کابینت هایگلاس

  • هنگام تمیز کردن اسفنج و دستمال خود را بیش از حد خیس نکنید، زیرا باعث ایجاد لکه های آب روی سطح کابینت می شود.
  • اجازه ندهید لکه های چربی برای زمان زیاد روی سطح کابینت شما بمانند.
  • هرگز از دستمال های سفت و زمخت برای پاک کردن استفاده نکنید.
  • استفاده از مواد شوینده قوی برای کابینت آسیب زا می باشد.
  • هنگام تمیز کردن فشار زیادی به کابینت وارد نکنید.

برای برق انداختن کابینت هایگلاس و نگهداری درست در طولانی مدت، سعی کنید بصورت روزانه اقدام به تمیز کردن کابینت های خود کنید. این کار باعث می شود لکه های چربی روی هم انباشته نشوند. یکی از بهترین روش ها برای برق انداختن استفاده از سرکه بود. با رعایت نکاتی که گفته شد، شما می توانید در طولانی مدت کابینتی براق و درخشان داشته باشید.